Atkritumu apsaimniekošana

Būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošana

Veicat būvniecības vai labiekārtošanas darbus? Nordia piedāvā būvgružu un lielgabarīta atkritumu konteineru uzstādīšanu un iztukšošanu Liepājā un apkaimē Jūsu nākamajam projektam. Jūsu izvēlei piedāvājam dažāda izmēra konteinerus, ieskaitot 5m3, 7m3, 10m3, 12m3, 18m3, 30m3 un 40m3.

Pieteikt Pakalpojumu

 

Būvgružu un celtniecības atkritumu konteineri ir piemēroti:

  • atkritumiem, kas rodas būvniecības vai labiekārtošanas darbu rezultātā (betons, kokmateriāli, ķieģeļi, flīzes, keramika, ģipškartona materiāli utml.)
  • liekajai zemei, kas rodas būvniecības vai labiekārtošanas darbu gaitā
  • apzaļumošanas atkritumiem – koku lapas, zari, krūmi, zāle u.tml.
  • ceļu seguma atjaunošanas atkritumiem

Šķiroto atkritumu apsaimniekošana

Nordia piedāvā šķiroto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, tai skaitā atkritumu konteineru uzstādīšanu un tukšošanu. Šķirotie atkritumu ietver kartonu, plēves, PET un HDEP plastmasu. Šis pakalpojums klientiem ir bezmaksas. Atkritumu šķirošana ir lielisks un dabai draudzīgs veids, kā samazināt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas izdevumus.

Ļoti svarīgi atcerēties, ka klientu pienākums ir nodrošināt, lai šķirotie atkritumi nesaturētu sadzīves atkritumus. Šķirotie materiāli, kas satur sadzīves atkitumus, tiks uzskatīti par sadzīves atkritumiem un par tiem tiks aprēķināta attiecīga samaksa.

Atkritumu šķirošana palīdz samazināt atkritumu apjomu, kas nonāk atkritumu poligonos. Tādējādi vidē nonāk mazāk kaitīgo vielu, kas kaitē cilvēku un dzīvnieku veselībai. Šķirotie atkritumu tiek otrreiz pārstrādāti, un tā rezultātā samazinās neatjaunojamo resursu (ogles, gāzi, naftu) patēriņš.

Pieteikt Pakalpojumu

 

Dokumentu un arhīvu iznīcināšana

Nordia nodrošina dokumentu ar konfidenciālu saturu iznīcināšanu, tādējādi nodrošinot Jūsu datu drošību. Konfidenciāli dokumenti ietver arhīvus, lietvedības un grāmatvedības dokumentus un visa veida saraksti. Piedāvājam gan vienreizēju dokumentu iznīcināšanu, kā ārī slēgt līgumu par regulāru dokumentu iznīcināšanu. Nordia dokumentu iznīcināšanas pakalpojumi ir videi draudzīgi – sasmalcinātie dokumenti tiek otrreiz pārstrādāti.

Nordia garantē nodoto materiālu konfidencialitāti. Jūsu dokumenti ir drošās rokās, un ja vēlaties – mēs nodrošinām iespēju lieciniekiem piedalīties dokumentu iznīcināšanas procesā.

Pieteikt Pakalpojumu

 

Nordia ir komunālo, transporta un celtniecības pakalpojumu sniedzējs Liepājā. Nordia ir vairāk kā 20 gadu pieredze komunālo pakalpojumu sniegšanā.

Nordia ir reģistrēta preču zīme.